Nike |  نایک

Nike | نایک

CORTEZ کتانی کلاسیک نایک CORTEZ کتانی کلاسیک نایک
سفارشی
Nike | نایک
این کفش کلاسیک نایک که با نام کورتز مشهور است، مناسب استفاده روزانه و باشگاه است. این کفش در سال ۱۹۷۲ توسط بیل بومرمان طراحی شده است و هنوز از محبوب ترین‌های نایک است. پس اگر شما هم می‌خواهید این کتانی زیبا را در کمد...
کتانی نایک رولوشن مدل Revolution 4 FlyEase کتانی نایک رولوشن مدل Revolution 4 FlyEase
سفارشی
Nike | نایک
1٬160٬000 ‎تومان
این کتانی دویدن نایک با طراحی زیبا و کفه‌ی مناسب، دویدن را برای شما لذت بخش می‌کند. همچنین با استفاده از زیپ در قسمت پشتی شما به راحتی می‌توانید بدون باز و بسته کردن بندها، کتانی خود را بپوشید.
لگ برمودا نایک مدل Nike One لگ برمودا نایک مدل Nike One
سفارشی
Nike | نایک
720٬000 ‎تومان
این لگ نایک برای زنان قهرمان طراحی شده است. علاوه بر طراحی زیبا، بدن شما را به شکل زیبایی نشان می‌دهد و همچنین شما فضای خوبی برای نگهداری کلید و وسایلتان دارید و نیز به صورت راحتی می‌توانید در این لگ انعطاف داشته باشید.
تیشرت ورزشی Nike تیشرت ورزشی Nike
سفارشی
Nike | نایک
این تی‌شرت ورزشی با بهره‌گیری از تکنولوژی Dri-FIT نایکی باعث گردش هوای مناسب درون لباس شده و از تعریق جلوگیری می‌کند. همچنین با توجه به وزن کم خود، انتخابی مناسب برای ورزش، بخصوص در فصول گرم می‌باشد.
کتانی نایک ایر مکس مدل Nike Air Max Bella TR2 کتانی نایک ایر مکس مدل Nike Air Max Bella TR2
سفارشی
Nike | نایک
1٬440٬000 ‎تومان
این کتانی نایک برای ورزشکاران قدرتی و ورزش‌های ایستایی طراحی شده است که علاوه بر این نوع ورزش‌ها به زیبایی و طراحی در آن پرداخته شده است.
تاپ ورزشی نایک مدل Nike Pro Intertwist تاپ ورزشی نایک مدل Nike Pro Intertwist
سفارشی
Nike | نایک
550٬000 ‎تومان
این تاپ ورزشی از برند مشهور آمریکایی نایک و دارای قابلیت ضد عرق است که پارچه‌ در طول تمرین خشک می‌ماند و به تنفس درست بدن کمک کرده و از گرم شدن بیش از حد جلوگیری می‌کند. این تاپ مناسب برای تمامی ورزش‌ها می‌باشد.
شلوار ورزشی نایک مدل شلوار ورزشی نایک مدل
سفارشی
Nike | نایک
1٬340٬000 ‎تومان
شلوار ورزشی نایک مناسب برای استفاده در هر آب و هوایی است که به شما امکان استفاده در تمامی روزها را می‌دهد. ساخته شده از پارچه نرم و انعطاف پذیر می‌باشد.
کوله پشتی نایک مدل Radiate کوله پشتی نایک مدل Radiate
سفارشی
Nike | نایک
1٬070٬000 ‎تومان
این محصول یک کوله‌پشتی است که نوع باز شدن آن از سمت بالای کیف می‌باشد. در داخل این محصول بخش‌های مختلفی جهت قراردادن وسایل وجود دارد که کمک بسیاری در چینش مرتب وسایل داخل کیف می‌نماید. همچنین دارای یکی بند بزرگ در...
کتانی نایک فیری مدل ‌Nike Free RN 2018 کتانی نایک فیری مدل ‌Nike Free RN 2018
سفارشی
Nike | نایک
1٬900٬000 ‎تومان
محصول فوق یک کتانی مخصوص دویدن است که با فناوری‌های پیشرفته‌ای طراحی و تولید شده است. علاوه بر این به‌دلیل طراحی بسیار زیبای آن، قابلیت استفاده بصورت روزانه و ست شدن با لباس‌های غیرورزشی را نیز دارد.
نمایش 1 تا 15 از 106 مورد

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم