هرا کیست؟

هرا استایل | Hera Styleهرا دقیقا زمانی متولد شد که به ترافیک و خستگی فکر می‌کردیم. به ساعت‌ها در شهر چرخیدن به دنبال کوچک‌ترین نیازها. خستگی زیاد، اتلاف وقت برای هر آن‌کس که ترجیح می‌دهد در طبیعت و موزه‌ها و ... به تفریح بپردازد تا مراکز خرید. تمرکز روی خرید و داشتن وقت کافی و خرید بدون اضطراب و حذف هزینه‌های جانبی خرید و پس انداز کردن وقت، همه و همه ما را بر آن داشت تا با هرا امروز در کنار شما باشیم.

هرا دو سال پیش فعالیت خود را به صورت خرید خصوصی آغاز کرد و آنچه که هرا را از سایر فروشگاه‌ها متمایز می‌کند، این است که هرا تنها و تنها یک فروشگاه آنلاین نیست. هرا یک سبک زندگی است. آنچه که به شما کمک می‌کند در انتخاب بهتر استایل، چیدمان رنگ‌ها در کنار هم و هارمونی پوششی که درخشش ابعاد شخصیتی شما را صد چندان می‌نماید. هرا اینجاست تا با چیدمان آیتم‌های گزینش شده‌اش، به شما کمک کند تا استایل منحصر به فرد خودتان را بشناسید و بچینید. چرا که شما در جهان منحصر به فرد هستید.

به تفصیل که بخواهیم هرا را بشناسیم برمی‌گردیم به گوزلر، به معنای زیبارویان. گوزلر فعالیت خود را به صورت لوکال آغاز کرد. از یک سیستم کوچک رشد کرد و کم‌کم بزرگ شد. آدم‌های بیشتری را شناخت. دنیایش بزرگ و بزرگ‌تر شد تا آن جا که تعداد زیاد مشتریان ما را بر آن کرد تا با این وب‌سایت گوزلر که آن را به هرا تغییر نام دادیم در کنار شما باشیم.

چرا هرا؟ این در واقع همان سوالی‌ست که ما بارها و بارها از خودمان پرسیده‌ایم و همواره کوشیده‌ایم تا با توجه به اصول خودمان حرکت کنیم. ما مشتری مداری را به شیوه‌ی بهترین برندهای دنیا اجرا می‌کنیم. حتی همان روزهایی که یک داستان کوچک محلی بودیم، یکی از مهم‌ترین عواملی که باعث رشد ما شد، همان مشتری مداری بود. از دیگر عوامل آن کمک به آموزش و شناخت سبک شخصی هر کس بود. در واقع هرا یک سبک است. یک سبک برای لباس پوشیدن، یک سبک برای زندگی کردن و سبکی برای لذت بردن و تفریح کردن.

و در آخر اگر می‌خواهید بدانید تیم هرا از چه کسانی تشکیل می‌شود، باید بگویم ما ترکیبی از هنرمندان و مهندسانیم! همان ترکیبی که به ما قدرت این را می‌دهد تا بتوانیم ترکیب‌های مختلف را در کنار هم بچینیم و مهندسانی که بتوانند این را به بهترین نحو به شما انتقال دهند. همان‌هایی که در سراسر تاریخ کوشیده‌اند تا امروز هنرمندی محصول خود را از پشت مانیتور بر فراز ترافیک و شلوغی‌های روزانه، در عصر سرعت به محل شما برساند!

*هرا در یونان باستان به معنای ایزد بانوی زیبایی و ثروت و قدرت است.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم