ضمانت اصالت کالا

یکی از اهداف فروشگاه هرا استایل دسترسی آسان و کاربردی و سریع به برندهای معتبر پوشاک و اکسسوری جهانی است و به همین دلیل از سال ۱۳۹۶ فعالیت رسمی خود را آغاز کرده است و در این ضمینه بسیار مورد موفقیت و استقبال مشتریان قرار گرفته است. تضمین اصل بودن محصولات موجود در این فروشگاه اینترنتی از اصول و پایه‌های شکل گیری آن است. به همین علت هرا استایل ضمانت می‌کند که با تامین کننده‌های معتبر و رسمی همکاری می‌کند و تمام کالاهای موجود در این فروشگاه اینترنتی اصل می‌باشند.

 • هرا استایل برای اطمینان خاطر شما از مناسب بودن سایز، برای هر محصول جدولی را آماده کرده است که می‌توانید با توجه به آن، با خیال آسوده سایز مناسب خود را سفارش دهید. با توجه به راهنمای سایز و دقت در سفارش سایز درست توسط شما، تعویض سایز تنها در صورتی امکان پذیر است که سایز ارسال شده توسط فروشگاه هرا استایل با سایز ثبت شده در سفارش مغایرت داشته باشد. در غیر این‌صورت هیچ‌گونه تعویض سایزی انجام نمی پذیرد.
 • همچنین در صورت وجود مغایرت سایز توسط هرا استایل پذیرش برگشت سفارش مستلزم رعایت موارد ذکر شده در قوانین بازگشت کالای هرا استایل می باشد.
 • کالاهایی مانند لباس‌های زیرزنانه و مردانه، لباس نوزادی، انواع لوازم آرایشی، بهداشتی، کرم‌ها و لوسیون‌ها، عطر و ادکلن، انواع کفش‌، محصولاتی که دارای پلمپ پلاستیکی هستند، زیورآلات، اکسسوری‌ها و زیورآلات به دلیل تماس مستقیم با پوست، به‌ هیچ‌عنوان عودت نمی‌گردد.
 • ضمنا درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه هرا استایل در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

 

وجود ایراد در کالای خریداری شده

 1. مشتریان محترم در صورت وجود هرگونه مغایرت  یا ایراد در کالای خریداری شده باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت مراتب را به کارشناسان هرا استایل اطلاع دهند.
 2. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، طبق درخواست شما، کالا می‌تواند با کالای دیگری جایگزین شود و یا مطابق مبلغ پرداخت شده پس از دریافت کالا و تایید عدم استفاده و یا مخدوش شدن توسط کارشناسان هرا، به حساب شما بازگردانده شود.
 3. لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، مخدوش نشدن بسته‌بندی، جدا نشدن تگ محصول، از  بین نرفتن خط تا، عدم وجود خط چروک در چرم یا هر تغییری که مبنی بر استفاده از کالا باشد مانند بوی بدن و بوی عطر و فاکتورخرید ضروری است.
 4. متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، به هیچ وجه، میسر نخواهد بود و در این شرایط کالا به هیچ عنوان عودت نمی‌شود.
 5. نکته مهم: در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و هرا استایل تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد.
 6. همکاران ما در قسمت تولید محتوا، تلاش می کنند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ، جنس و ... دقیقا مشابه محصول اصلی باشد. به همین دلیل اگر محصولی که دریافت می‌کنید با اطلاعات مندرج در سایت یکسان نبود، شما می‌توانید از حق استرداد کالا استفاده نمایید. لازم به ذکر است که در چنین شرایطی باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت از زمان سفارش، با تیم خدمات پس از فروش هرا استایل تماس گرفته و مراتب را اطلاع دهید و در مدت بیش از ۲۴ ساعت پذیرفته نخواهد شد.
 7. لطفا توجه داشته باشید که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه ذکر شده در بند فوق و به تایید کارشناسان هرا استایل باشد.
 8. لطفا در هنگام دریافت سفارش، ابتدا سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از دریافت آن خودداری فرمایید و در اسرع وقت مراتب را با بخش پشتیبانی هرا استایل در میان بگذارید. در صورت انصراف از خرید یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان هرا استایل، هزینه عودت نخواهد شد.

 

رویه‌های بازگرداندان کالا

 1. اگر درخواست تعویض و یا مرجوع کردن کالا را دارید، ابتدا با بخش خدمات پس از فروش هرا استایل به شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۵۹۵۶ تماس بگیرید.
 2. از ارسال کالا بدون هماهنگی جدا خودداری فرمایید.
 3. لطفا توجه داشته باشید که برچسب زدن، نوشتن توضیحات و یا مخدوش کردن جعبه‌ی اصلی کالا، شرایط ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد و در این صورت کالا قابل عودت نمی‌باشد.
 4. کالای مرجوعی خود را حتما در جعبه‌ی ارسالی قرار داده و ارسال نمایید، در غیر این صورت، هرگونه آسیب و یا تغییر شکل احتمالی در کالا، مسئولیتی را متوجه هرا استایل نمی‌کند و ضمانت کالا از بین خواهد رفت.
 5. حتما فاکتور کالا را با محصول خود ارسال نمایید.
 6. برای ساکنین تهران، حداکثر تا ۳ روز کاری پس ازثبت درخواست تعویض یا عودت محصول، جهت دریافت محصول هماهنگی‌های لازم به عمل می‌آید.
 7. در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه‌های بازگرداندن کالا به عهده مشتری می باشد.
 8. نکته مهم: لطفا توجه داشته باشید که که قبض شرکت پست، همراه با محصول ارسالی برای شرکت ارسال شود و عدم ارسال آن، هیچ مسئولیتی را متوجه هرا استایل نمی‌کند.
 9. کارشناسان خدمات پس از فروش هرا استایل پس از دریافت محصول، آن را بررسی می‌کنند. در صورتی که از طرف مشتری ایرادی اعلام شده باشد و یا مشتری صرفا درخواست تعویض و یا عودت محصول را داشته باشد، پس از تایید محصول، توسط کارشناسان هرا استایل این امر میسر است.
 10. پس از تایید ایراد یا مغایرت کالا، وجه دریافت شده طی زمان ۱۰-۱۴ روز کاری به شماره کارت خریدار عودت داده می‌شود.
 11. همانطور که پیش تر ذکر گردید، توجه داشته باشید که عدم استفاده از کالا، کامل بودن ملحقات ارسالی در بسته‌ی سفارش، جدا نشدن تگ محصول، عدم باز شدن خط تای محصول، نداشتن بوی عطر یا بدن و سالم ماندن آن شروط اساسی برای تعویض و یا مرجوع کالاست.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم