آبخوری فولادی اسب فوقانزا مدل FOUGANZA

نام تجاری:

طراحی شده برای اسب های جوان. مناسب برای هر اسب. میله ها یادگیری هدایت اسب را با تمرکز آسان می کنند. این امر مانع از بیرون آمدن در هنگام چرخش از دهان اسب می شود. 

‎1,140,000 تومان
۳ - ۵ هفته کاری
سایز
سفارشی
مرجع:
8216607
دوست داشتن
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
جزئیات محصول
8216607
محصولات مرتبط
Fouganza | فوقانزا
‎2,300,000 تومان
طراحان سوارکاری فوقانزا این هالترها را برای اجرای اسب در تمام رشته‌های سوارکاری طراحی کردند. به توجه به کلیپ آن، نصب آن بسیار آسان است. این هالتر با ترکیب لاستیک و اتصالات چند رنگی به فروش می رسد.  راهنمای سایز: ۱۱۵...
Fouganza | فوقانزا
‎2,410,000 تومان
طراحان سواری فوقانزا این هالترها را برای اجرای اسب در همه رشته های سوارکاری طراحی کردند. توقف عالی ما با اتصال مناسب ایجاد می شود. با وجود اسن افسار می توانید حرکات دقیق تری در دهان اسب انجام دهید.  راهنمای سایز: ۱۱۵...
Fouganza | فوقانزا
‎1,010,000 تومان
برای اسب هایی با دهان حساس و بدون مشکل فرمان طراحی شده است. مناسب برای هر سوارکار. ایده آل برای کسانی که یاد می گیرند از فولاد ضد زنگ استفاده کنند. پهن و سبک ، تماس نرم با دهان اسب ایجاد می کنند. 
Fouganza | فوقانزا
‎710,000 تومان
این کلگی توسط طراحان سوارکاری فوقانزا برای اتصال یا هدایت اسب طراحی شده است. کلگی آموزشی مدرسه که ما طراحی کرده ایم یک محصول ایده آل برای نظافت یا چراندن اسب شماست.  
Fouganza | فوقانزا
‎710,000 تومان
این کلگی توسط طراحان سوارکاری فوقانزا برای اتصال یا هدایت اسب طراحی شده است. کلگی آموزشی مدرسه که ما طراحی کرده ایم یک محصول ایده آل برای نظافت یا چراندن اسب شماست.  
Fouganza | فوقانزا
‎1,810,000 تومان
این رکاب فولادی ضد زنگ برای سواری مبتدی طراحی شده است. پایه ای بدون لغزش که از لغزش پا جلوگیری می کند.

تنظیمات

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم